Bezpieczeństwo

Jak zapewniamy Ci bezpieczeństwo transakcji ?

Na CashBroker możesz czuć się bezpiecznie!

Kluczową kwestią dla działania naszej platformy jest zapewnienie bezpieczeństwa każdemu Klientowi i każdej transakcji. Aby to było możliwe, wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie pozwalające stworzyć komfortowe środowisko internetowej wymiany walut, a więc bezpiecznego kanału transakcyjnego.

Podlegamy nadzorowi Ministerstwa Finansów i Narodowego Banku Polskiego.

Jak chronimy transakcje?

Dynamiczny rozwój technologii internetowych zmienił wiele w dziedzinie transakcji finansowych. Mimo to, Klienci wciąż często obawiają się o ich bezpietczeństwo. Mamy na to odtpowiedź.

W panelu transakcyjnym Cash Broker obywa się jedynie zawarcie transakcji finansowej. Operacje przelewów odbywają się natomiast za pomocą aplikacji bankowych. Połączenie z domeną panel.cashbroker.com jest szyfrowanego kluczem 2048-bitowym.Posiadamy również certyfikat zabezpieczający EV CA-1, potwierdzony przez DigiCert High Assurance, gwarantujący bezpieczeństwo połączeń online z gwarancją do $1,000,000 (ok. 3 174 000 PLN).Szyfrowanie strony potwierdza ikona kłódki wyświetlająca sie na pasku adresowym przeglądarki.

Jak chronimy dane osobowe?

Wszystkie informacje, przekazywane nam przez naszych Klientów, są chronione zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, wymogami bezpieczeństwa i zasadami poufności.

Aby efektywnie chronić dane osobowe, stosujemy się do specjalnych procedur ich wykorzystywania i przetwarzania. Dane są wykorzystywane wyłącznie w zakresie niezbędnym dla obsługi transakcji bankowych oraz do komunikacji, zgodnie z upoważnieniem Klienta – o ile takie zostanie nam udzielone.

Podstawy prawne

Nasza działalność jest zgodna z ustawą z dnia 16 listopada 2000 r., o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (t.j. – Dz.U.z 2010r., Nr 46, poz. 276 ze zm.)